ככה איבדתי את הבתולים

זה קרה כאשר הייתי בן 22, בדיוק קיבלתי את התואר מהנדס שלי והתחלתי את התואר השני שלי. לימודים זה טוב, אבל כל המחשבות שלי היו על יחסים עם נשים. אני לא דוגמן, אבל גם לא מכוער. זה לא מילים שלי, זה מילים שלי ידידות שלי. הם תמיד אמרו שאני חמוד ואני גם תמיד מוצא נושא לשיחה. אבל אף פעם לא יצא לי שום דבר רציני. חברים שלי תמיד אמרו לי שאני לא החלטי ותמיד פוחד לעשות צעד ראשון ואני תמיד פחדתי לקבל סירוב. כל המחשבות האלה הכניסו אותי לדיכאון. אחד החברים שלי אהב להכיר בנות דרך אתר היכרויות. לכן אחרי חודש של מחשבה נרשמת באתר כזה. בהתחלה היה לי מעניין לראות איך זה עובר, אבל די מהר נכנסתי לזה עמוק. אחרי חודש שיחות עם מסך מחשב מצאתי אומץ להתחיל לקרוא את הבנות למפגשים. 
 נפגשתי עם המון בנות, אבל חלקן היו משעממות וחלקן פשוט לא בטעם שלי. יום אחד נפגשתי עם בחורה נוספת. היא הייתה בת 18, חמודה. היא לא הרשימה אותי יותר מידי. בחורה טובה עם חוש הומור טוב והיה מעניין לדבר איתה. להפתעתי יום למחרת היא הציעה להיפגש שוב פעם. חשבתי לעצמי למה לא. אחרי זה היא התחילה להתקשר אלי כל יום. ללחוץ עליי ולרמוז על התקדמות די ברורה להתפתחות של היחסים שלנו. זה היה מוזר וניסיתי לקחת דיסטנס ממני. ככה נמשך 3 חודשים. יום אחד היה לי מצב רוח כזה שהייתי מזיין עץ אפילו ועל רמז נוסף שלה אמרתי לה:
"בואי" – והיא ענתה "בו"
הלכנו לדירה דיסקרטית. רגע אחרי שסגרתי את הדלת כבר היית בידיים שלה. התחלנו להתנשק, הלשונות שלנו התחברו. מצצנו ונשכנו את השפתיים אחד של השניה. הידיים שלי היו על הירכיים שלה, כמה דקות אחרי זה הזין שלי כבר עמד. הרגשתי שהנשימה שלה השתנתה והפטמות שלה כבר עומדות. בראש שלי ברגע זה כבר היה בלגן.
"אני לא יודעה לעשות שום דבר….להגיד לה או לא?"
בזמן שהראש שלי היה מלא במחשבות, הידיים שלי כבר הורידו את החולצה שלה והתחילו לפתוח את החזייה. היא ירדה מהר מאוד ושדיים מדהימים כבר היו בידיים שלי. מחצתי אותם, זה גרם לה לעצור את הנשימה שלה לרגע והיא נלחצה לרגע. הבנתי שהיא אהבה את זה. היא משכה בתנועה מהירה את חולצה שלי והתחילה להוריד את הג'ינס שלי. החלטתי לעשות את אותו הדבר גם איתה ומשכתי את ג'ינס שלה למטה. כבר לא יכולתי לחשוב על שום דבר אחר, השדיים שלה נצמדו אלי, הרגשתי את הפטמות הקשות שלה. נשאר רק דבר אחד שהפריעה לי לראות אותה כולה. היא לבשה סטרינגים ואני עדיין הייתי בתחתונים שלה. לא לקח יותר מדי זמן כדי שנשאר ערומים לגמרי. הידיים שלי טיילו על הגוף שלה, לשון ליקק את הפטמות. הזין שלי כבר כמעט התפוצץ. נשכבנו על הספה, כבר הייתי מוכן להכניס לה ושוב פעם חזרו המחשבות שלי
"אני לא יודעה כלום….להגיד לה או לו….מה אם אני יתפוס איזה מחלה…לא קניתי קונדומים"
שניה אחרי זה זין שלי נפל, הייתי בטוח שזה הסוף. אז עלה לי רעיון בראש, למה לא לנסות את השיטות שקראתי באינטרנט. גם ככה לא היה לי רעיון אחר. היד הימין שלי ליטפה את השד שלה, ליקקתי את הפטמה של השד השני. ראיתי שהיא סגרה את העיניים ונהנית מכל רגע. אז הורדתי את היד שלי למטה, ליטפתי את הכוס שלה. היא הייתה רטובה. הכנסתי אצבע והתחלתי לזיין אותה. במקביל נישקתי את הצוואר שלה. הידיים שלה ליטפו את הגב שלי. די מהר הזקפה שלי חזרה. 
אז החלטתי למצוא את הדגדגן שלה, הוצאתי את האצבע שלי יצאה מהכוס שלה. התחלתי לעשות תנועות סיבוביות, אחרי שבהתחלה לא מצאתי שום דבר מיוחד, לחצתי יותר חזק וסוף סוף מצאתי את מה שחיפשתי. הליטופים שלי גרמו לה להתקפל ולהתפתל עם כל הגוף. היא גנחה בכל הכוח. התחלתי להכניס את האצבעות לתוכה בזמן שאני ממשיך ללטף את הדגדגן. אז היא קפאה לרגע ורגע אחרי זה היא התחילה לרעוד, הציפורניים נכנסו לגב שלי ואז היא נפלה על הספה. הבנתי שהיא קיבל אורגזמה. נשכבתי לידה וחיבקתי.
שכבנו ככה די הרבה. אז היא אמרה לי שהיא אהבה מה שעשיתי. היא שאלה עם היה לי סקס פעם, התביישתי לענות לה, אבל בסוף הודיתי שהיא הראשונה. הרגשתי שאני חייב ללכת לשירותים, לבשתי את המכנסיים שלי והלכתי לשירותים. כאשר חזרתי היא חיבקה אותי, נשקה וא אמרה:
-"תשתחרר, זה לא יכאב"
שניה אחרי זה נשארתי בלי מכנסיים. היא נישקה את החזה שלי, ליטפה את הגב. אז היא משכה אותי אליה, עד שלא נתקלה בשולחן. היא התיישבה עליו, פתחה את הרגליים. משכה אותי צמוד אליה ונעלה אותי עם הרגליים. לא הפסקנו להתנשק לרגע. הרגשתי שהזין שלי עומד. היא לקחה את הביצים לי ביד ויד שניה הייתה על ראש הזין שלי. 
זה היה טוב, לא חשבתי כבר על שום דבר, רק רציתי אותה. היא כאילו הבינה אותי, כיוונה את הזין למקום הנכון. הכנסתי לה, היה שם רטוב וחם. עצרתי לשניה ואז התחלתי לזיין אותה כמו חייה פרועה. תשוקה השתלטה עלי לגמרי, הנשמה שלי הייתה כבדה, השרירים לחוצים לגמרי. פתאום היא הזיזה את עצמה לאחור ותפסה את הזין שלי. התחלתי לגמור. הייתי בשמיים, לא רציתי שהרגע הזה יגמר. 
ככה איבדתי את הבתולים שלי.