ליליה אחד עם גבר אמיתי

זה היה קיץ מאוד חם, אני וחברה שלי, נערת ליווי בתל אביב , היכרנו בחור מאוד יפה. הוא היה גבוהה, שזוף עם שפתיים חושניות. ההורים שלי נסעו לחופשה, לכן הזמנתי אותו אלי הערב. לקחנו יין, היינו שלוש. אחרי דיבורים וקצת יין הבניתי שאוני רוצה אותו ממש, רציתי סקס בטירוף. ישבתי מולו והתחלתי ללטף את עצמי בין הרגליים מתחת לשולחן. ידעתי שאני רוצה, אבל לא ידעתי איך לעשות את זה. בכל מקרה לא הייתי לבד, גם חברה הייתה כאן וראיתי שדם היא רוצה אותו. החלטתי להשאיר אותם לבד ולצאת לחדר שלי. הורדתי את הבגדים שלי, נשארתי רק בתחתונים שחורים וחזייה שחורה יפה ולבשתי עקבים גבוהים. הרגשתי שהפטמות שלי כבר עומדות, כל כך רציתי להרגיש את הלשון שלו עליהם.

מרחתי קרם גוף, שמתי בושם ואז קראתי לשניהם אלי, כמובן שסגרתי את האור. האווירה הייתה מאוד אינטימית וחושנית. כאשר הם נכנסו הדלקתי מוזיקה משחררת והתחלתי לרקוד בצורה מאד ארוטית. לא חשבתי על כלום באותו הרגע. רק רציתי אותו, רציתי להרגיש את הגוף שלו, להרגיש את הזין שלו בפנים. התחלתי לפתה אותו, אבל חברה שלי רצתה להשתתף בזה. היא התחילה להוריד את הבגדים בזמן שאני כבר אוננתי עם היד את הזין שלו ופתחתי את החולצה שלו. הזין שלו כבר עמד, רציתי לקחת אותו לפה ולתת לו הנאה בלתי נשכח. שלושתינו כבר היינו ערומים. לצערי הוא נתן לחברה שלי יותר תשומת לב. אנחנו עברנו למיטה, לקחתי את הזין שלו ליד והתחלתי ללקק את הראש. אז הוא תפס את הראש שלי ופשוט הלביש אותו על הזין שלו. התנפלתי על הזין שלו כאילו זאת סוכריה הכי טעימה. אז הוא מסובב אותי, מזיז את התחתונים שלי ומתחיל ללקק את הדגדגן שלי. הוא מכניס אצבעות ישר לשני החורים. הוא מזיין אותי עם האצבעות עד שאני גומרת. הוא רצה גם, שם את הזין שלו בין השדיים ומתחיל לזיין אותי ככה. זה היה הרגע שהבנתי אנחנו נשארנו לבד.

זה היה ערב ארוך, הוא קרע אותי לרסיסים. אני פשוט רציתי שהזין שלו ישאר בתוכי לכל החיים. עשינו סקס משוגע עד 8 בבוקר. וברגע שהוא עזב לא יכולתי לאמין שאני יצטרך להמתין עד הפגישה הבאה שלנו.