מציצה בבית חולים

מה שאני הולך לספר זה על חוויה מאוד מיוחדת שהייתה לי בזוגיות קודמת. באותה תקופה יצאתי עם בחורה שקראו לה דיאנה. חבר טוב משוטף שלנו עשה תאונה והיגעה למיון. גילינו על זה בזמן שעשינו סקס, הפסקנו הכל ונסענו במהירות לבית חולים.

כאשר הגענו חבר שלנו כבר היה בחדר ניתוח, כמובן שלא נתנו לנו לבקר אותו, אבל אמרו שהוא במצב קשה. התיישבנו במסדרון על הספסל והתחלנו לחכות עד שהניתוח יגמר. בערך אחרי 40 דקות היא חיבקה אותי ושמה את הראש על הכתף שלי. התחלתי לשחק עם השער שלה. זה כנראה חרמן אותה ולחשה:

"רוצה קצת להשתחרר?"

בלי להבין עד הסוף מה היא רוצה לעשות, הסכמתי. היא עשתה כאילו היא העייפה ורוצה לישון. היא נשכבה על הספסל ושמה את הראש על הברכיים שלי עם הפנים אל הבטן שלי. האצבעות שלה ישר פתחו את הרוכסן והוציאו את הזין שלי. היא משכה את התחתונים שלי למטה מתחת לביצים שלי כדי שהם לא יפריעו לה לשחק עם הזין שלי.

היא תפסה אותו עם הפה והתחילה למצוץ בזהירות. היא לא יכלה להזיז את הראש כי ככה מישהו היה שם לב לזה בוודאות. לכן כל מה שנשאר לה זה לעבוד עם הלשון ושפתיים. זאת הייתה הרגשה מאוד מיוחדת, היא ליקקה מסביב, גלגלה את ראש בתוך הפה מסביב ללשון ונשכה בקלות עם השניים. די מהר הרגשתי שאני גומר. אמרתי לה להמשיך ושהאני נמצא על הקצה.

היא תפסה את הזין כמה שיותר עמוק לתוך הפה ואני מיליתי את הפה שלה בזרע. היא בלה הכל, הוציאה את הזין מהפה. הלבישה את התחתונים ואת המכנס שלי בחזרה וקמה

"אני הולכת לשירותים, לסדר את עצמי. ואתה תהיה מוכן, היום בלילה זה תורך לפנק איתי עם הלשון"

גיישה אסקורט