ערב מושלם

סוף סוף שקט בבית.  שנינו עייפים והתיישבנו על הספה מול הטלוויזיה בכוונה לראות פרק אחד או שניים של שדרה ואז ללכת לישון. או לפחות זאת הייתה הכוונה עד שלא הרגשתי את חום שלך, כל המחשבות על שינה ישר נעלמו. הסתובבתי אליך והתחלתי לנשק אותך.  בהתחלה הייתה מופתע וניסית לברוח, אבלי אחרי כמה רגעים פתחת את הפה והמשכנו להתנשק. אני חיבקתי אותך והידיים שלך ליטפו את הגבר שלי.
כמה רגעים אחרי זה גבר נישקתה את הצוואר שלי ואת האוזניים, ידעת שזה תמיד מחרמן אותי. אתה ממשיך לנשק אותי ואז מוריד את היד למטה בין הרגליים. אני מקבלת זרם ואז מנסה להיצמד ליד שלך. אנחנו ממשיכים להתנשק ואתה ממשיך ללטף את הכוס דרך המכנסיים. כמה רגעים אחרי זה אתה מחליק את היד לתוך התחתונים אל החור הרטוב שלי. אתה מלטף את השפתיים החמות שלי ואני מרגישה שקשה לי לנשום. האצבעות שלך נכנסות בפנים, כל הגוף שלי מתפתל ואני מתחילה לגנוח. 
אתה מנשק את הצוואר שלי וממשיך ללטף את כוס שלי מבפנים. אני ממשיכה לגנוח ולחבק אותך. אתה לא נותן לי לגמור ועוצר. אז אתה מוריד את המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים. אז אתה מסובב אותי עם הגב ומקפל. אז אתה יורד למטה ונותן ליקוק עמוק על כוס שלי. אז אתה פותח את השפתיים ומתחיל ללקק את הדגדגן שלי. אז אתה מוציא צעצוע מהמגירה ומכניס אותה לתוך התחת שלי. אז אתה נשכב על הספה ואני מתיישבת עם הכוס על הפנים שלך. אז אני מורידה את הראש ומתחילה למצוץ את הזין שלך. אתה ממשיך ללקק אותי. אם הזמן אנחנו מגבירים את הקצב וכמה דקות אחרי זה שנינו גומרים חזק. 
אני נופלת על הספה לידך, מחבקת ומנשקת אותך. שנינו לא רוצים לעצור, אני מרגישה שהזין שלך שוב פעם מוכן לפעולה. אני הופכת אותך על הגב ומתיישבת על הזין. מתחילה לרכב עליך, הצעצוע עדיין בתחת שלי. כמה רגעים עולה לי רעיון לראש. אני מוציאה את הצעצוע ומחליפה אותו עם הזין שלך. ממשיכה לרכב על זין שלך ומספר דקות אחרי זה אתה ממלא את החור שלי עם הזרע. 
אני תמיד מוכנה להחליף פרק של סדרה על מפגש אינטימי לוהט. 

גיישה אסקורט